Oglądaj Najmro Film Online za darmo w jakości HD

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

Najmro Cały Film Online - Najmro cały film za darmo - Najmro cały film w jakości HD - Najmro filmpolski

 

Gdzie obejrzeć cały film Najmro (2021) online ?

Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz ➪ Najmro Oglądaj cały film za darmo

 

Najmro.PNG

 

Gdzie obejrzeć Najmro za darmo PL. Najmro Obejrzyj Cały Film w wersji polskiej Już Teraz. Najmro. Najmro Oglądaj cały film online w jakości HD.

Komedia akcji i kryminalne love story inspirowane prawdziwą historią Zdzisława Najmrodzkiego, gwiazdora przestępczego półświatka, który 29 razy wymknął się władzom. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to spektakularne filmowe widowisko i jeden z najdroższych polskich filmów ostatnich lat, w którym wzięli udział najlepsi aktorzy, m. in. Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz i Jakub Gierszał.


Opis filmu Najmro 

Fabuła

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie Najmro wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił? 

W głównej roli występuje Dawid Ogrodnik („Ostatnia rodzina”), a partnerują mu Robert Więckiewicz („Kler”), Jakub Gierszał („Najlepszy”), Rafał Zawierucha („Pewnego razu w Hollywood”), Olga Bołądź („Kobiety mafii”) oraz debiutująca na wielkim ekranie Masza Wągrocka (serial „Król”).

Informacja Filmu

Reżyseria: Mateusz Rakowicz

Scenariusz: Łukasz M. Maciejewski / Mateusz Rakowicz

Gatunek: Komedia / Akcja

Produkcja: Polska

Premiera: 17 września 2021 (Polska)

Nagrody: Film dostał 1 nagrodę i 2 nominacje

Czas trwania: 100 minut

Obsada: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Rafał Zawierucha

 

Najmro - Data Premiery

Kiedy film Najmro trafi do kin na całym  w Polsce i / lub na popularne platformy streamingowe? Kina w Polsce będą natomiast wyświetlać Najmro od 17 września 2021 roku. Czyli... już! Czas zaplanować seans. 

Najmro cały film – o czym powinieneś przed włączeniem tej ekranizacji?

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" Mateusza Rakowicza to wyborna komedia akcji luźno inspirowana życiem Zdzisława Najmrodzkiego, który okradał peweksy i ośmieszał władze PRL-u, wymykając się organom ścigania kilkadziesiąt razy. Tak dobrego kina rozrywkowego w Polsce nie było od lat.

Czym jest cały film Najmro online ?

Zdzisław Najmrodzki, pseudonim Szaszłyk, urodzony na świętokrzyskiej wsi, z wykształcenia mechanik samochodowy, w siermiężnym socjalizmie postanowił żyć kolorowo, choć niekoniecznie zgodnie z prawem.

Pierwszy raz do więzienia trafił w 1976 roku, za pobicie milicjanta został skazany na 1,5 roku. Jadąc pociągiem na inny proces, gdzie miał być świadkiem, spił konwojentów i przez okno opuścił przedział. To była jego pierwsza ucieczka. Potem było 28 następnych.

Razem ze swoim małym gangiem wyspecjalizował się w okradaniu sklepów Pewex. Wynosił z nich drogie, niedostępne w zwyczajnych sklepach towary i dostarczał sprzedawcom na bazarkach. Potem kradł polonezy. Czasem wpadał, ale zawsze uciekał.

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" to jego historia. Mocno podkręcona, świetnie zrealizowana, tocząca się w zawrotnym tempie. Mateusz Rakowicz i współscenarzysta Łukasz M. Maciejewski zapewnili Najmrodzkiemu godnego przeciwnika. To śledczy Barski. Chodzi ubrany po cywilnemu, ma dystans do świata i jak w dobrym kryminale jest równie sprytny jak poszukiwany złodziej. W gruncie rzeczy są podobni do siebie, a stojąc po dwóch stronach barykady, wzajemnie się szanują.

W tej opowieści o „królu ucieczek" jest też Polska z czasu socjalizmu. Reżyser nie epatuje humorystycznymi ujęciami kobiet paradujących z rolkami papieru toaletowego ani łyżkami na łańcuchach w barach mlecznych. Ale pokazuje szarzyznę ulic, smutek blokowisk. W telewizji na okrągło lecą filmy Hoffmana, a hitem jest kryminalny program 997. Jest też tępy, prymitywny milicjant, który awansuje i będzie na każdym kroku okazywał swoją wyższość i władzę. Przede wszystkim jednak jest cichy opór społeczeństwa.

Pomiędzy ucieczkami Najmrodzki praktycznie nie ukrywa się, choć milicja wyznaczyła dwa miliony złotych nagrody za wskazanie jego miejsca pobytu. On bawi się w najlepsze, tańcząc w tłumie ludzi przy piosence Anny Jantar „Nic nie może wiecznie trwać".

„Pan nie boi się tak po ulicy chodzić?" – pyta go dziewczyna. „Że okradną?". „Że zakapują". „Proszę zakapować. Nagroda jest". „Kto donosi, ten świnia" – odpala Tereska, w której Najmro się zakocha. Jej ojciec – inteligent – sprawdza chłopaka córki przy partii szachów, ale nie ma nic przeciwko niemu. „Jak byłem w pana wieku gliniarnia mnie tak obiła, że tydzień leżałem na intensywnej terapii" – mówi.

Najmro wydaje się idealną produkcją do zobaczenia online. 

Już niedługo produkcja Najmro będzie dostępna w internecie w wygodnej formie. Nie będzie trzeba iść do kina, aby ją oglądać.

Najmro jest filmem dostępnym dla każdego.
Nie ogranicza nas nic w jego oglądaniu. Produkcję można oglądać w samotności, czy też z drugą połówką, a urządzenia, na których można uzyskać do niej dostęp, nie znają granic. Całość można oglądać na smartfonie, telewizorze, czy też komputerze. 

Coraz więcej osób chce oglądać cały film w wersji VOD, co jest zrozumiałe. W dobie pandemii ciężko jest wybrać się do kina i rozsiąść się wygodnie. Zamiast tego mamy dostęp do platform udostępniających wideo na życzenie, co ułatwia obejrzenie Najmro z domu.

Unext.stream to Twoje legalne źródło, w którym znajdziesz filmy online. Darmowe filmy, całe filmy, czy najnowsze premiery kinowe - to wszystko znajdziesz u nas! Najlepsza wyszukiwarka filmów VOD w całym internecie. Posiadamy wielką bazę filmów z takich serwisów jak Netflix, HBO GO, Vider, CDA, Zalukaj, Filiser, Chili, Player, Disney+, czy Amazon Prime Video!


Google Search Keyword :

Najmro cały film vider

Gdzie obejrzeć Najmro za darmo

Najmro cały film vider

Najmro film

Najmro Vider

Najmro Obejrzyj Cały Film Online !

Najmro Oglądaj cały film w jakości HD

Najmro zwiastun

Najmro cały film

Najmro online

Najmro gdzie obejrzeć

Najmrodzki

Najmro zwiastun

Najmrocki film

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments